Мормишка. Чемпіонат Вінницької області 2013р. PDF Печать E-mail
Бобошко Сергей   
15.01.13 12:51

І так, як все було!!!
Так як їхати в Тернопіль не збирались то вирішили поїхати кудись поближче, тим паче що в минулому році хлопці вже відвідували дану водойму але перед самими змаганнями водойму змінюють, но все вже вирішено і відступати нікуди. Вирішуємо їхати двома командами більше бажаючих не відгукнулося а даремно водойма дуже спортивна але до цього ще дійдемо.

Виїзжати вирішили о 5 годині ранку щоб приїхати трошки раніше і підготуватися але коли вранці вийшов з підїзду то трошки здивувався, снігу накидало чимало і він продовжував йти майже до самого місця змагань і тому приїхали майже перед стартом. На місці вже майже всі, багато знайомих з всіма привітався. Реєструю 2 команди в такому складі трошки його змінивши по проханню Олега і Вадіма(вони як в воду дивились) Житомир 1 Федоров С, Баранов О, Житомир 2 Недашковский О, Семенюк В.
Изображение
Задаю декілька питань по водоймі місцевим монстрам мормишки на які вони відповіли без будь яких проблем.
І так перший тур зона В. Відразу займаю один з вуглів ближче до берега так як бачу його перспективним. Старт і я бурюсь вздовж шнурки базу з 3-х лунок і закормом ліманого мотиля нехілими порціями за що і поплатився но про це пізніше, другу базу з 3-х лунок розположую біля шнурки під протилежним краєм і тоже кормлю. Повертаюсь на першу базу і починаю облов 2-х міліметровою мормишкою сєрєбро, на першій лунці ловлю окунця і просто офігіваю він реально грамм 8, думаю якщо так піде далі то буде трішки тяжковато, так і було до кінця тура вдалося піймати 8 рибок вагою в 67 грам і зайнявши 3 місце в зоні. І так чому не потрібно було кормити лунки, а все просто окунь дуже маленький да і стояв по одному і отримавши таку порцію мотиля просто нажерався і потім лише трішки торкався мормишки відганяючи ніби соперника від жирного місця. Саша дємон мормишки бере зону з 36ма рибками.
Під час обіду спілкуємось по тактиці. Я готую супер снасть на 2 тур це мормишка в 1,5мм і лєска 0,053мм.
Другий тур зона А.
Изображение
Приходить розуміння що потрібно щось робити, в можливостях і стабільності Сані впевнений і це дає деякий стимул до боротьби. Зони зробили вдвічі більші на всю водойму де на другому березі за зоною зібралась група любителів і я розумію що ловлять вони там чи стайного окуня чи краснопєрку з плотвою і тому після старту мчу на всіх парах в протиположний кут, біля мене теж займає місце Макс Балабанов. Роблю здорову базу з 5 лунок і добре їх кормлю щоб підтянути плотву бо коли прибіг то побачив як за зоною її ловлять. Другу базу роблю в 30 метрах вздовж водойми но не кормлю.
Изображение
Прибігаю на першу лунку виймаю все туж удку що ловив в першому турі з 2мм мормишкою тільки в золоті і починаю облов на перших же проводках риба себе показує но бере дуже вяло не можу підсікнути і ось дістаю ту чудо удочку яку приготував в перестарті і на першій же проводці ловлю окунця грамм на 10, потім ще парочку і розумію що іду досить хорошо головне не здати темп, попадається плотва потім ще одна і зявляється вже якась впевненість в собі адже більшість ще буриться а я вже маю в активі більше 10 риб з яких пару плотвиць під 30 грамм і все це з 1 лунки.
Изображение
Потім мені зрізають 3 лунки, але залишається ще одна перехожу на неї там такаж ситуація окунь і плотва, потім всетаки вдається відвоювати свої лунки і на одній з них ловлю пару красноперок грамм так по 40 но бачу що соперники вже теж почали підловлювати, друга база теж була відрізана хоча на одній лунці вдалося спіймати 4 окуня грамм по 20 і на лунці соперника це 4 хоча потім пожалкував що пішов їх перевіряти адже втратив темп і на першій базі міг додати в актив більше 15 риб з яких попадалась і плотва. Збоку на двох лунках вінницький спортсмен почав тягати плотву причому постійно я почав нервувати і вже думав що мене обігнали але запитую скільки часу залишилось до кінця туру і почув що година, і тому не підбурити його булоб неправильно і тому роблю базу з 2-х лунок, заком даю трошки часу підтянутися рибі а тим часом роблю прохід по першій базі пускаючи в актив за 10 риб з яких пару плотвиць. Перевіряю базу яку тіки зробив і починаю ловити на першій лунці окуня з плотвою знову пускаючи в актив до 10риб, друга лунка те саме. Повертаюсь на першу базу ловлю плотву і на ній ломаю крючок на моїй чудо удочці, но адреналін не дає зробити помилку, бистро змотуюсь беру першу вудку і понєслась, так до кінця доловлюю ще парочку плотвиць і непоганих окунців но також 1 плотва і окунь сходять прямо в лунці. На зважуванні дізнаюсь що взяв зону з вагою в 1038 грам а соперник Денис Гутарєв наловив 934грама, як оказалось не я один мав такий же чудо комплект. Саша теж виступив прекрасно і стабільно зайнявши 3 місце в зоні трішки не дотягнувши до 2.
І так нам вдається завоювати золото в командному заліку, а мені 3 в особистому. В нас з Сашою була однакова кількість балів но вага улова в нього менша.
Изображение
Велика подяка організаторам за проведення такого змагання. Спортсменам за коректне поводження і гарну боротьбу. Олегу і Вадіму за гарну ідею і прекрасну компанію. Саші за гарну боротьбу і стабільний виступ з тобою можна гори звернути.
Изображение
Дякую всім хлопцям з Житомира хто за нас вболівав і тримав кулаки.
Вітаю Дениса Гутарева з пермогою (Надіємось жінка всетаки зварила борща), всіх призерів з перемогою. Нехай щастить і до зустрічі на водоймах.

Последнее обновление 15.01.13 12:56
 
Авторские права © 2021 Федерация Рыболовного Спорта Житомирской Области. Все права защищены.
© Бобошко Сергей aka Creator.