IV Кубок Єдності 2015 PDF Печать E-mail
Бобошко Сергей   
19.08.15 14:00

31.07-02.08.2015 року в с. Колодеже-Жабче Горохівського р-ну Волинської області на двох водоймах пройшов IV Кубок Єдності. Почалося все в 2012 році за ініціативи Житомирської федерації риболовного спорту, яку підтримали Рівненська, Львівська, Волинська та Тернопільська федерації. Назву цей захід отримав як Кубок Західного регіону, але вторік в Тернополі назву змінили на Кубок Єдності… Кожного року спортсмени з різних регіонів намагаються завоювати цей кубок. Цього разу в змаганні взяло участь 64 спортсмени - це 21 команда.

Житомирські спортсмени кожного року займають призові місця на цих змаганнях. Так в 2012 році на першому кубку, який проходив в м. Рівному, наші хлопці взяли І місце в особистому заліку і І місце в командному. На другому, який проводила Житомирська федерація, ми посіли І місце в особистому і І, ІІ, ІІІ місця в командному заліку. Третій кубок для Житомирських спортсменів теж був не марним, ми зайняли І, ІІІ місце в особистому заліку, а також ІІ в командному.

В цьому році завдяки підтримки Компанії «РОС», яка вже другий рік поспіль допомагає Житомирській федерації, три наші команди відвідали Волинську землю. І ми привезли додому призове ІІІ місце в командному заліку.

 
Авторские права © 2021 Федерация Рыболовного Спорта Житомирской Области. Все права защищены.
© Бобошко Сергей aka Creator.