Фестиваль "Малинський спінінг 2018"

Мероприятия проводимые ФРСЖО по ловля хищной рыбы спиннингом с берега.
Олексій010203
Диагноз: Спиннинг
Благодарил (а): 2 раза

Re: Фестиваль "Малинський спінінг 2018"

Сообщение Олексій010203 » 20 апр 2018, 19:12

І я, і я хочу Олексій Кравчук+++

gecha
ФРСЖО
Диагноз: спиннинг
Благодарил (а): 860 раз

Сообщение gecha » 20 апр 2018, 20:54

Хочеш- приходь! Добавив... :D

gecha
ФРСЖО

Сообщение gecha » 21 апр 2018, 18:04

Покищо коротко (у вихідний ширше).
Впершу чергу хочу подякувати спонсорам : Малинській міській раді, компанія CRAZY FISH http://crazy-fish.biz/catalog/ukraine/ , новому спонсору, українському виробнику грузиків компанії "Дніпро-свинець" https://svinets.dp.ua ; а також всім хто допоміг провести фестиваль!
Було непросто... Вітряно, навіть дуже вітряно.

Переміг Іванчук Олексій!
2. Клокун Олександр,
3. Процюк Олександр, (бігфіш)
4. Гаврилов Сергій,
5. Коваль Андрій,
6. Знайда Олег,
7. Якімов Максим,
8. Писарчук Світлана,
9. Гаврилов Микита,
10.Науменко Андрій,
11.Бобошко Леся,
12.Філоненко Олексій,
13.Толстов Влад,
14.Ковпака Іван,
15.Кандзюба Володимир,
16.Корейба Богдан,
17.Кравчук Олексій,
18.Іванченко Тимофій,
19.Писарчук Сергій,
20.Корбут Юрій
21.Сторожицький Олексій,
21.Захарчук Олексій,
21.Новіков Денис,
21.Форисюк Вадим,
21.Кордецький Володимир
Вложения
KIMG1077.JPG
KIMG1323.JPG
KIMG1328.JPG
KIMG1330.JPG
Последний раз редактировалось gecha 27 апр 2018, 20:26, всего редактировалось 3 раза.

Dok

Сообщение Dok » 23 апр 2018, 07:41

щиро дякую організаторам , спонсорам змагань і учасникам, усе як завжди на висоті, до нових зустрічей на водоймах.

Якімов Максим
Диагноз: Спинінг

Сообщение Якімов Максим » 26 апр 2018, 08:51

Фестиваль "Малинський спініг 2018"
Малин для мене завжди був загадкою і в цьому році мені розгадати його так і не вдалося. Тут ти реально демонструєш наскільки добре ти вмієш ловити окуня.
Незважаючи на сильний зустрічний вітер, доводилося ловити мікро-твістерками та червячками на мормишках в 0,6 та 0,8 грама.
В першому турі йшов стабільно і витягнув на 2 місце в зоні. Тема спрацювали. Приманки від дядь Гени працювали. Малинській рибі- малинські приманки.
В другому турі закріпити результат не вдалося-провал. Трішки недопрацював.
Вітаю призерів, було приємно всіх бачити. Окреме дякую спонсорам фестивалю: Дніпро-свинець та Crazy Fish.
П.с: по дорозі додому вирішили зупинитися і половити на незнайомій для нас водоймі. Щучка добре відізвалась. Кожен спіймав по декілька шнурків на спонсорські приманки та груза.

gecha
ФРСЖО

Сообщение gecha » 26 апр 2018, 18:08

Нарешті вихідний і хочу додати пару слів про фестиваль.
Через те, що місяць насичений на рибальсько-спортивні події, були сумніви, чи набереться достатньо бажаючих на участь у фестивалі. Признаюсь, Малинський спінінг починали, щоб трохи розгойдати місцевих спінінгістів (прошу гостей не ображатись), можливо трохи краще познайомитись, грубо кажучи «трохи привчити до культури», щоб побачили щось нове, делікатні і збалансовані спортивні снасті, вміння ловити, коли наче й не клює… Тому однозначно вирішили проводити, навіть якщо буде всього десяток учасників. Нажаль місцевих не багато вдається зманити.. Зате ми завжди раді гостям і в цьому році до нас завітали Київ, Житомир, Буча, Макарів і Пісківка.!
Організатори, як завжди переживали за нестійку весняну погоду (якогось року після нагородження пішов сніг). За два тижні до фесту, метеопрогноз обіцяв тепло, без опадів і помірний західний вітер. Чим ближче було до дати проведення, то цифри скорості вітру повзли догори… Було не просто вітряно, а практично штормило. Погнуло навіть металеві штирі, де кріпили стійки для банерів (я було подумав, що вивертає бо мяка земля, а виявилось, що кутники і профілі погнуті). Багато хто з учасників показав, що можна прилаштуватись і половити спінінгом в таку погоду, коли більшість рибаків просто сиділа б вдома. Цікаво було спостерігати, хто як ловить. Наприклад, коли я за кілька днів до фестивалю тут ловив, то робив ставку на пасивку, на великій паузі (твістер виправдав себе лише на двох точках), а на фесті вистрілював і твістерок і почасти пасивка з активною анімацією.
За тиждень-два до фестивалю, по дамбі щука покльовувала вдвічі частіше ніж окунець, але щось змінилось і ставку, як завжди прийшлось робити на окуня. Було ще й кілька гарних сходів з поривами снастей. Нажаль тих трофеїв ми не побачили, та адреналіну декому добавилось. В номінації Біг Фіш переміг Процюк Олександр з окунем 424гр. Хоча і штормило, відловилось 80% учасників, та ще й по кілька окунів. І йшли по сумі місць доволі щільно, приходилось перераховувати грами. Мали однакову суму місць і результат по грамах: Процюк Олександр і Гаврилов Сергій (3-4 місця), Коваль Андрій і Знайда Олег (5-6 місця), Писарчук Світлана і Гаврилов Микита (8-9 місця), Толстов Влад і Ковпака Іван (13-14 місця).
Дякую всім, що прийняли участь! Хто хотів, потрапив навіть попри проблеми з транспортом! Кравчук Олексій приїхав до нас за 80км скутером (це в один кінець)! Вітання переможцям! Молодці, що показали клас по лову в складних умовах!
Радий був всіх вас побачити! До зустрічі..!

Майже всі фото заргузились в альбом: https://vk.com/id67764275?z=album67764275_253330287

Олексій010203
Диагноз: Спиннинг
Благодарил (а): 2 раза

Сообщение Олексій010203 » 27 апр 2018, 11:01

Давно хотілося взяти участь у виїзних змаганнях/фестах, тож вибір став на Малинський спининнг фест. Дорога була довгою але веселою. На моєму шляху була дивовижна річка Ірша, біля якої я зробив зупинку щоб насолодитися цією красою і зробити декілька фото, за що запизнився на 2 хв.
Перший тур
Так як мені водойма не знайома а по регламенту дозволяється використовувати поводкові оснастки +вітер в лице, вибір впав на відвідний повідець.
З п'ятого закиду на зелений баліст «2» сідає не невеличкий окунець. Ну все думав: ща жара піде))) Ох як помилявся. Зміна приманок, точок і перехід до дроп-шоту призвели лише до холостих клювак. Із цієї ситуації вийшов коли перейшов на стандартний мкдж. Головка 2 г. і фанатік дагер 1.6 принесли мені ще 2 Окуня. Загальна вага першого туру 108гр.
В перерві дивлячись на результати бачу, що я пасу задніх і в другому турі на пляжу буде не легко.
Другий тур
Як би я не впирався, щоб не робив але витягти з води крім сміття нічого не вдалося. Були лише дві покльовки, одна з яких була щучею, яка в самих ногах тюкнула мою тіогу і мимо(((
Взагалом даний фестиваль мені дуже сподобався, шкода що було мало учасників. Організаторам та спонсорам велике дякую, респект за смачну уху та суперникам і суперницям за чудово проведений час)))
До зустрічі на воді!!!

Вернуться в «Береговой спиннинг»