Фестиваль "Малинський спінінг 2017"

Мероприятия проводимые ФРСЖО по ловля хищной рыбы спиннингом с берега.
gecha
ФРСЖО
Диагноз: спиннинг
Благодарил (а): 830 раз

Re: Фестиваль "Малинський спінінг 2017"

Сообщение gecha » 04 апр 2017, 06:30

Всі фото без ретуші в моєму альбомі "Малинський спінінг 2017": https://vk.com/album67764275_242915047
Последний раз редактировалось gecha 04 апр 2017, 18:13, всего редактировалось 2 раза.

Dok
Диагноз: спиннинг

Сообщение Dok » 04 апр 2017, 13:13

Як завжди потішила немала кількість прибувших учасників фесту,і погодні умови. Велика подяка і повага організаторам фестиваля, особливо за ексклюзивного кухара юшка від якого казалась ще смачнішою. Надіюсь майбутні фестивалі у м.Малині будуть тільки цікавішати, зростатиме кількість зловленої рибки та її розміри. до нових зустрічей на водоймах.

obazana
Благодарил (а): 617 раз
Контактная информация:

Сообщение obazana » 04 апр 2017, 18:26

Дякую за уху, за фест, за настрій, за подарунки, за погоду. Все було дуже цікаво і в дружній атмосфері день пролетів просто непомітно
кто куда ,а я на рыбалку

Tigra
ФРСЖО
Благодарил (а): 87 раз

Сообщение Tigra » 16 июн 2017, 11:13

Ну, як-то говориться, краще пізніше, ніж ніколи. Перечитала пости, передивилась знов фото - і зразу гарний настрій. Справді, хоч і риби було мало, але саме дійство було гарне. Малин зустрів дивною погодою: виходячи на 1-й тур вдягали куртки, але через деякий час було вже дуже тепло. 1-й тур йдемо з чоловіком на дамбу, він стає на початку дамби, я проходжу трохи далі, до Писарчук Світлани, так сказати на підтримку жіночої солідарності - і таки ось воно.. почалось. Світлана ловить рибу, я ловлю майже підряд 7 штук. Тут понабігали, обступили нас хлопці, але .. пара рибин... і ку-кусіки.. риба закінчилась. До кінця 1-го туру доловлюю ще одного окуня. Перерва, уха, спілкування, жарти.. 2-й тур. Сєрьожа пропонує йти на кінець дамби, "пам'ятаєш в минулому році там непогано ловилось". Погоджуюсь, чимчикуємо туди. Старт і... нічого. Міняю приманки..нічого. І тут Сергій каже, що в нього є тички на "інвалідіка" (це моя спеціальна секретна приманка :lol: ), "став його, в тебе на нього виходить гарно ловить". І точно. Витягую підряд 2 окуня і.. здається все: більше риби не було.. ех, моя дівоча пам'ять.. Хочеться подякувати перш за все Богу за здоров'я і можливість приїхати, за гарну погоду. Дякую організаторам за організацію фестивалю, за гарні призи (хоч я і не вітаю сексизм, але фонарик справді кльовий), за пригощання. Подяка спонсорам - без вас правда важкувато. Дякую всім учасникам за чесну боротьбу. І до зустрічі в Малині наступного року.. сподіваюсь ;).
При знакомстве я всегда вижу в человеке только хорошее. Пока сам человек не докажет обратное. (В.Высоцкий)

Вернуться в «Береговой спиннинг»