Сезон 2012 - карп, карась

Делимся своими успехами
Сергей_ZT
Диагноз: cпининнг, карпфишинг
Благодарил (а): 133 раза

Сезон 2012 - карп, карась

Сообщение Сергей_ZT » 21 май 2012, 01:32

Всім привіт, нарешті вирвався на повноцінну рибалку.
Проходила вона в Хмельницькій області, де живе моя бабуся, риболовна сессія була з 3 ночі до 8 вечора, а саме в суботу.
Ніч була дуже прохолодна, в лижній куртці я до ранку два рази бігав грітися в машину))
Цього разу відразу ж позакидав обновки, а саме два вудилища Shimano Alivio СХ 3,00 LB, двухчастники 3,6 м(враження позитивні, але мабуть це поки що, бо нічого кращого ще не мав, та ривки відпрацьовують непогано)
закинув на кукурудзу.
Паралельно закинув два спінінга з макушатніками.
Батько ловив на матч, спочатку закинув на кукурудзу, через пару годин він змерз))), начепив на гачок червячка й почав справно тягати карасі середнього розміру на дальній, біля берега синька не давала гачку навіть на дно впасти :evil:
В мене за 4 години лише два карася на макушатнік, перезакидую, цього разу один шимано кидаю з бойлом Річворт Crab & Mussel, разом з ПВАстіком(конфетка з різаних бойлів й сипучкою фішдрім карп ххl, зволожував бустером монстр краб від Рокет бейтс), іншу закидую з комбінацією звичайної кукуридзинки та Pop up від SBS, а саме Corn Shaped Popper Boilies( бойл виглядом з кукурузинку з запахом ананасу) також з ПВАстіком(суміш фішдрім та декілька зерен кукрудзи).
7 ранку, карп гуляє, скидається, дістаю 5 м мах, кидаю на кукурзку - й через 5 хв в руках карпик на лодоню, фоткаєм й акуратно відпускаєм, хай зве діда :D , ще через півгодини витягую такого ж на макушатнік й процедура повторюється.
10 ранку.Батько йде додому дає мені свій матч(в нього 4 десятка карася, з них 8 штук грам по 350(ключиком була манка на максимальний дальняк), я починаю тягати карасіка на червяк, сигналізатори лише рідко попискують.
дістаю на матч :mrgreen: вже третього карпика поперднього розміру)))
14:00 нарешті відігрівся), беру одну обновку відхожу на метрів 30 й кидаю на місце де ще 3 року тому був очерет,знаю що там в 50 % буде обрив, але там тричі скидався карп, маю надію що там більше шансів (насадка -комбінація з штучної та натуральної кукурудзи й ПВА конфетка), через хвилин 30 чую відчайдушний писк сигналізатора - добігаю - паровоз))))
підсікаю й відчуваю з того боку те чого чекав півдня)))
й тут розумію, що забув підсак біля основного місця ловлі, зціпив зуби й намагаюсь не дати карпу зайти за кущики очерету, справа біля мене в воді торчать стовпчики, що залишилися від кладки, карп рвонув туди, ледь вивів його звідти потім він мені видав свічку за 5 метрів від мене. ще секунд 30 давав йому подихати повітрям)), й потім помаленьку до берегу, взяв як то кажуть голими руками.
домашнє зважування показало вагу і 3200 грам рівно), кайф незрівнянний.адреналін зашкалює)) :)
до 19 вечора було ще пару попискувань й пару десятків карася на матч), рибалкою задоволений.
Тіки освоюю ази карпової ловлі та зрозумів, що карп фішинг це дуже цікаво, буду займатися й надалі.
Трофей хоч й невеликий, але перший в цьому сезоні!!!
Надіюсь буде ще))
Вложения
IMG_0032-12.jpg
IMG_0025-12.jpg
2012-05-19 08.50.10.jpg
2012-05-19 08.05.21.jpg

Сергей_ZT
Диагноз: cпининнг, карпфишинг
Благодарил (а): 133 раза

Re: Сезон 2012

Сообщение Сергей_ZT » 01 июл 2012, 17:57

"Домашній" став - субота з 4:00 до 13:00 - два слабеньких попискування сигналізаторів й усе, закинуто було на кукурудзу(на неї робилася потрійна ставка), картошку, бойли) та макуха
погода - повний штиль, чому не клює не зрозуміло.
взяв пікер, й наскріб 2 десятка карася на червяк, кльов просто паршивий, й на цей же пікер наприкінці клюнув карпик грам на 300, одразу ж його топимо, в батька 3 десятка карасів й 2 таких же карпика на кукурудзу......(доля їхня як в попереднього)))
неділя - 3:00 - 14:00, жодної покльовки карпа, хоч погода просто ідеальна, результат плачевний пару карасів на пікер на на макушатнік :evil:
Шановні карпятніки, будь ласка давайте хоч іноді ділитися своїми результатами рибалки, як позитивними так і негативними)))))
НХНЧ

Вернуться в «Отчеты карпятников»