Відкритий Кубок Західного Регіону спінінг берег 2-3.08.2014

Соревнования проводимые областными федерациями рыболовного спорта
ксі
Диагноз: мормышка
Благодарил (а): 2 раза

Re: Відкритий Кубок Західного Регіону спінінг берег 2-3.08.2

Сообщение ксі » 30 июл 2014, 19:36

Реєстрація оновлена!!!

m1g0r
Диагноз: Spinning
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение m1g0r » 31 июл 2014, 13:45

1. Команда "CRAZY FISH" м.Тернопіль
- Мозіль Ігор
- Кіцак Віталій
- Довбуш Роман

2. Команда "Громада рибалок Теребовлянщини"
- Прокопенко Петро
- Музичка Ігор
- Джура Сергій

3. Команда "Favorite Захід", м.Заліщики
- Мудрей(Штерма) Руслан
- Слівінський Михайло
- Єфименко Олександр

4. Команда "Jigmen" Житомир
- Кошель Ю.
- Солоный И.
- Баранчиков О.

5. Команда "Рось" Біла Церква - Київ
- Марченко Олександр
- Стецюк Віталій
- уточнюється

6. Команда B2G ФРСЖО (Житомир)
- Бобошко Сергей кап. 0672571274
- Баранов Александр
- Горай Антон

7. Вінницька оФРС 4 чол.

1. Гришко Антон тел. 063 375 61 46
2. Файден Александр
3. Яремчук Павел
4. Вишневецкий Илья

8. Команда "Львів", ЛОФРС
- Погостинський Кирил
- Зарума Володимир
- Маліцький Ігор, м.Чортків, ІФФРС

9. Команда "СТАРЛАЙФ на БАРКАСІ", м.Чернівці, ЧОФРС
- Гайсюк Володимир (кеп)
- Бойко Микола (боцман)
- Лупуляк Валерій (матрос)

10. Команда "Форсаж"
- Віжанський Віталій
- Волохов Микола
- Литвинюк Анатолій

11. Команда "Rock Fish", м.Коломия
- Фурик Володимир (к)
- Романчук Роман
- Юрах Юра

12. Команда "pro100team" Львів
- Свердел Тарас ЛОФРС
- Боженкo Назар
- Маслош Дмитро ФРСВО

13. Команда "Антилопа Гну", м.Рівне, РОФРС
- Міхненко Олександр
- Юженко Сергій
- Степчук Петро

14. Команда "Rock Fish Team" , м.Житомир
- Федоров Сергій ФРСЖО кап.0969762422
- Пупко Констянтин
- Дивак Ігор

15. Команда "Академія", м.Луцьк
- Карпюк Роман
- Редчук Максим
- Богданов Дмитро

16.Команда "pro-fish" м.Чернiвцi
- Стаднiков Венiамiн (ЧОФРС) кап О95 49ОО594
- Паниц Юрий (ЧОФРС)
- Кобцев Дмитро (ЧОФРС)

Особистий залік:
Колчанов Володимир м.Львів ЛОФРС
Цвик Юрій м.Львів ЛОФРС
Білокінський Василь (ТОФРС)
Цвік Мирослав ІФОФРС
Григор'єв Роман ФРСВО

ксі
Диагноз: мормышка
Благодарил (а): 2 раза

Сообщение ксі » 01 авг 2014, 07:32

Реєстрація закрита!!!

Сергей Федоров
ФРСЖО
Диагноз: Болен рыбалкой
Благодарил (а): 788 раз
Контактная информация:

Сообщение Сергей Федоров » 02 авг 2014, 13:28

Після першого туру.
Изображение
Изображение
Інтернет магазин http://www.angrybaits.com
«Делай, что любишь, и люби то, что делаешь. Это и есть истинное счастье...»

Гречко Сергей
ФРСЖО
Диагноз: Джиг
Благодарил (а): 283 раза

Сообщение Гречко Сергей » 02 авг 2014, 22:52

Житомир держит кулаки за своих!!! НХНЧ
Успех — это умение двигаться от неудачи к неудаче, не теряя энтузиазма.

Lektor
Президент ФРСЖО
Диагноз: спиннинг
Благодарил (а): 513 раз

Сообщение Lektor » 03 авг 2014, 19:57

Пока так: 1 "личка"- Федоров Сергей, 3 "личка"- Бобошко Сергей. 2 в "команде"- "Rock Fish Team".

С оф. протоколами надеюсь у организаторов задержки не будет.
Изображение
Воздух выдержит только тех,
кто верит в себя...

m1g0r
Диагноз: Spinning
Благодарил (а): 1 раз

Сообщение m1g0r » 04 авг 2014, 09:48

Вітаю призерів та учасників змагань!
У загальному протоколі було кілька помилок, (правда, вони не впливали на результат призерів).
В цьому протоколі всі помилки виправлено! (клікабельний)
ИзображениеИзображение

Creator
Администратор
Диагноз: Спиннинг
Благодарил (а): 368 раз
Контактная информация:

Сообщение Creator » 06 авг 2014, 12:32

Завдяки підтримці компанії «РОС» три команди з Житомира змогли поїхати на «Кубок Західного Регіону», який з цього року буде мати назву «Кубок Єдності». Кубок проводила Тернопільська обласна федерація риболовного спорту на водоймі біля с. Козівка.
Изображение
На водойму приїхали близько дев’ятої ранку, поставили наметове містечко, трохи перекусили і бігом на тренування познайомитись з водоймою. Перше враження було геть погане: риби нема, купа зачепів за дебелу траву. Серед тренування нерви мої не витримали і я роздратований пішов до палаток міняти шнур на більш міцніший, щоб не рватися. З риби я зловив тільки два окунці і то не в зоні змагань.
Изображение
Изображение
В першому турі мені випало йти в зону «В». При обговоренні напередодні хлопці підказали, що риба має бути на початку зони, а старт у мене аж сьомий. Але йду на початок, рахую скільки туди пішло і скільки секторів залишилось, пощастило стать у самий перший, мабуть його не зайняли через велику кількість осоки і ловити там було не зручно. Не зважаючи на незручність, сектор виявився самим щедрим на рибу, я висмикував окунців одного за другим і це дало мені гарний початок. Друга година пройшла набагато гірше, що б я не робив риби не зловив, але третій старт у мене третій. Знов пробую знайти місце на початку зони, стаю в другий сектор. Зловив тільки одного окунця на 58 г, другого такого самого відкусила щука. В результаті я другий в зоні.
Другий тур я в зоні «А», Антоха звідти притягнув нуляку, трохи моторошно. Старти я потягнув погані, туди де риба - не встигну, так і вийшло. За першу годину зловив тільки два окунці, на відміну від тих хто попав на пляж, у них по 7-10. От халепа, що ж робити? Ігор Дивак геть без риби, теж задає таке питання. Другу годину пробую на початок, може десь буде місце. Знов знайшов сектор де дуже не зручно, з однієї сторони дерево заважає, з другої - осока метрів 4, що рибу не висмикнеш. Пробую ловити, три окунці і декілька сходів. Склалося враження, що зрозумів, що робити. Ігор знов без риби, засмучений. Показую і розказую йому де, як і на що я зловив. Третю годину він зміг стати у той незручний п’ятий сектор, я став ліворуч. Ну й почалося, окунці, судачки і навіть щучка, яку зловив Ігор. В результаті я четвертий в зоні, Ігор Дивак - сьомий.
Третій тур, зона «С». Сама рибна зона. Старти я знов потягнув не дуже. З самого початку стаю в достатньо рибний сектор, клювало добре і можна було ловити з кожної проводки, але я трохи не вдало вибрав приманку і вагу джиги. І замість того щоб зважити 400–500 грам (як це зробили хто стояв поряд) в мене було 276, це мало особливо зважаючи на те, що в другій половині години клювання практично припинилися. В другій годині, завдяки підказкам Кошеля Юри іду ближче до кінця зони, де вдалося доловить ще 4 окунці вагою 126 гр. Третю годину стартую третім і також з підказки Юри, за що йому вдячний, іду у 19 сектор і з-під поверхні зловив ще чимало окунців, там і простояв цілу годину. І знов я четвертий в зоні. По результатам змагань я третій в особистому заліку.
Изображение
Изображение

Дуже вдячний компанії «РОС» за надану спонсорську допомогу, а також Житомирським хлопцям, які склали гарну веселу компанію і підтримували на протязі змагань.
Дякую організаторам за смачний бограч, мені сподобався.
Також дякую учасникам змагань за цікаву боротьбу.

Поздоровляю переможців!
Изображение

Зустрінемось на водоймах Єдиної України.
Бобошко Сергій (команда «B2G»)
"Все, что нас не убивает, делает нас сильнее" © Фридрих Ницше

Сергей Федоров
ФРСЖО
Диагноз: Болен рыбалкой
Благодарил (а): 788 раз
Контактная информация:

Сообщение Сергей Федоров » 06 авг 2014, 15:36

Хотілось би розпочати свій звіт із слів подяки нашому спонсору, компанії «РОС» за підтримку поїздки на дане змагання.
Изображение
Изображение
Цей кубок відбувся на тернопільській землі. Куди ми поїхали трьома командами. Виїхали о другій годині ночі і вже близько дев’ятої ставили палатки. Легкий перекус славним українським салом і бігом тренуватись.
Изображение
Изображение
З собою на тренування беру MHX 6010 до 3,5 грам і CTS до 10,5грам. Перші заброси нічого не показують немов риби немає взагалі. Пройшли з командою декілька точок і я піймав одного окуня і мав ще 2 тички. В самому початку водойми натрапили на активного окуня і почали його там ловити з кожного заброса, но не вірили що там буде зона змагань, а даремно. Після тренування я звісно задумався чи то я не вмію ловити, чи то риби немає. В вечері вийшли ще раз покидати за зонами і зрозуміло стало те, що окунь скотився по заводях за дрібною рибою і бере виходами.
Изображение
Изображение
І так, жеребкування. Мені випадає СВА. Зона С. Розпуск по зоні і я займаю один із перспективних секторів, в ньому вже видно виходи окуня, чекаю старту. Старт і відразу покльовка окуня на морковний негрі спін. Так продовжувалось десь пів години, потім окунь притих і я почав доставати його 3-ма грамами. Так до кінця години наловив 989 грам і поки йшов 2, після Колі Волохова. Другу годину знову займаю свій сектор і за годину доловлюю щучку на 103 грами і одного окуня. Хлопці зважують по 300-500грамів. Но, я поки 2. Третю годину вдалося зайняти перспективний сектор де поряд з Сашою Барановим ловлю ще 329 грам. Так і не вдалося обійти Колю і я 2 в зоні це непогано. Мої хлопці виступили теж добре і ми 3 після першого туру.
Изображение
Изображение
Зона В. Настанови що і як в цій зоні і в бій. Тягну старт достатньо непоганий і йду на початок зони, стаю в четвертий сектор і бачу, що перший вільний і вирішую перейти но, як мені сказали після того як я туди став, там ловити неможна. Гукаю суддю і він каже так там ловити неможна, питаю чому бо три сектори зняли, а чому ж тоді табличку не переставили???(мабуть забита в землю на 2 метри була). Звісно я свій перспективний сектор я прос..в. Іду назад, і баче що один сектор в комишах є, гукаю суддю питаю суддю можна зайти в воду? Відповідь НІ, а як же ж мені тут ловити?, відповідь ну зайди на витягнутий спінінг. Так за годину в даному секторі я піймав 489 грам окунів, чим сильно здивував спортсменів, які з перших секторів принесли в 2 рази менше. Другу годину вдалося наловити ще 100 з чимось грам окунів. Третю годину також під кінець туру наловив за сто грам окунів і судачка, програв тільки Віжанському який піймав щучку за пів кіло. Хлопці виступили трішки гірше, но не страшно. Після двох турів ми спустились із 3 на 4 місце, в особистому я піднявся з 4 на 1.
Изображение
Изображение
Зона А. знову настанови і в зону. Тягну старти і стартую знову 16. Не самі хороші старти. І так, розпуск по зоні і я йду в напрямку перших секторів і тут Саша гукає каже йди сюди ось біля мене вільний сектор, стаю туди. І знову на поверхні б’є окунь. Старт і ми починаємо ловити окуня майже з кожної проводки, так я за годину впіймав 755 грам. Другу годину вирішую далеко не йти і стаю в центрі зони де ловлю одного окуня. Третя година пройшла без риби. Так я в зоні і залишився перший.
Изображение
Изображение
Нагородження, підрахунки. Я в особистому заліку перший, а в командному ми 2 програли лише 2 бали.
Изображение
Изображение
Велика вдячність хлопцям за підтримку і поради, без вас цієї перемоги могло і не бути. Зустрінемось в наступному році на волинській землі, надіюсь що там до організації даного дійства віднесуться серйозніше і таких казусів з розбивкою секторів не буде. Якби риба клювала рівномірно по всій зоні переможці могли б бути інші.
Изображение
Інтернет магазин http://www.angrybaits.com
«Делай, что любишь, и люби то, что делаешь. Это и есть истинное счастье...»

Вернуться в «Соревнования проводимые областными ФРС»